Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktoré miesto je považované za najsuchšie miesto na našej planéte a tiež aj to, koľko percent chlapov z celého sveta sa holí každý deň.

 

,,Sir James Paul McCartney, známy ako Paul McCartney je britský hudobník, skladateľ a producent, ktorý sa preslávil ako člen skupiny The Beatles. McCartneyho skladba Yesterday je podľa Guinessovej knihy rekordov najvyužívanejšou piesňou v dejinách populárnej hudby.“

,,Doktorka Karen Weatherbyová, gerontologička a autorka štúdie, hovorí, že pozeranie na ženské poprsie je prospešné a dokonca súťaží s intenzívnym cvičebným režimom, pokiaľ ide o prínos pre zdravie. Weatherbyová dokonca tvrdí, že to môže predĺžiť dĺžku života človeka až o päť rokov.Pozeranie na ženské prednosti vo veľkosti melónov iba 10 minút denne je „ekvivalentom k 30-minútovému aerobiku.“Do štúdie bolo zapojených 500 mužov počas 5 rokov. Polovica z nich bola poučená, aby sa vyhýbali pohľadu na prsia, pričom druhá polovica si mala výhľad do výstrihu vychutnávať čo najviac. Výsledky štúdie viedli výskumníkov k záveru, že muži, najmä vo veku nad 40 rokov, by sa mali venovať tomuto blahodarnému pohľadu 10 minút každý deň.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.