Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, aký vysoký je najvyšší most sveta Millau Viaduct, ktorý sa nachádza vo Francúzsku a tiež aj to, koľko percent všetkých žien predstieralo za život aspoň raz orgazmus.

 

,,Je jasné, že väčšina žien to aspoň raz urobila. Ale 80 percent ? Je to kruté chlapci, ale britskí výskumníci zistili, že zo 70 dopytovaných žien vo veku medzi 18 a 48 rokov až 80 percent priznalo, že polovicu času pri pohlavnom styku predstiera orgazmus. Navyše, 25 percent žien vzdychá 90 percent času bez ohľadu na to, či prežívajú vyvrcholenie alebo nie.Už vieme, že mnoho žien ochká a achká bez príčiny. Ale prečo? Podľa vyššie uvedenej štúdie, keď žena cíti, že muž sa blíži k vrcholu, snaží sa mu svojimi vzdychmi pomôcť „prejsť cez cieľovú čiaru.“ Chce takýmto spôsobom zvýšiť mužovo ego. Ale to môže byť zradné chlapci, keďže je to len hrané.“

,,Viaduc de Millau, alebo Millauský viadukt, sa nachádza v južnom Francúzsku pri meste Millau. Je to diaľničný most, ktorý prechádza ponad rieku Tarn. Most je unikátny svojou štruktúrou a tým, ako málo zasahuje do celkového vzhľadu okolitého prostredia. Prvá iniciatíva spolu s náčrtmi vznikla v roku 1987, no trvalo 17 rokov kým bol most dostavaný. Hlavnými architektmi boli francúzsky konštruktér Michel Virlogeux a britský architekt Norman Foster (most možno nájsť aj pod jeho menom). Otvorený bol v decembri v roku 2004 pričom samotná stavba trvala len 38 mesiacov.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.