Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ako sa volá chrám, ktorý je postavený čisto z jedného miliónu fliaš od piva a tiež aj to, v ktorej krajine je počas lovu zvierat nelegálne šuškať do ucha.

 

,,Existuje hneď niekoľko dôvodov, prečo je tento nápoj tak obľúbený a rozšírený medzi ľuďmi, ktorí sa starajú o svoje zdravie. Vďaka vysokému obsahu antioxidantov a vitamínu C citróny posilňujú imunitný systém, čo sa veľmi hodí zvlášť v období zvýšeného výskytu chrípok a prechladnutí.Tie, čo sa snažia zhodiť pár nadbytočných kilogramov, iste poteší, že niečo tak jednoduchého, ako je vypitie osviežujúceho pohára vody s pár kvapkami citróna môže urýchliť ich snahu o chudnutie. Citróny totiž obsahujú pektinovú vlákninu, ktorá dokáže naštartovať metabolizmus. Keďže môže pomáhať v boji proti obezite, ktorá rozhodne neprispieva k predĺženiu života, môže byť citrónový nápoj s trochou nadsadenia považovaný za určitý elixír mladosti.“

,,Thajsko sa, bohužiaľ, nepovažuje za jednu z ekonomicky najvyspelejších krajín. Zmena pohlavia je niekedy vynúteným opatrením, ktoré muži prijímajú, aby dosiahli vyššiu životnú úroveň. Jedným z hlavných zdrojov príjmu v tejto krajine je zábava a rekreácia. Ženy v Thajsku môžu prácou v oblasti voľného času a zábavy zarobiť oveľa viac ako muži.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.