Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, za akú dobu dokáže ľudský mozog rozpoznať známu hudbu a tiež aj to, čo môže spôsobiť u mužov nekontrolovateľnú ejakuláciu 20-30 krát denne.

 

,,Žiadne námorníctvo, armáda a polícia, ktorá pri bežnom výkone svojho povolania nenosí služobnú zbraň. V skutočnosti islandská polícia zastrelila počas histórie krajiny len jediného človeka a to v roku 2013. Tieto i ďalšie faktory ako napríklad miera korupcie, fungovanie vlády či akceptovanie práv ostatných, dostáva Island opakovane na čelo rebríčka najpokojnejších, alebo ak chcete najmierumilovnejších krajín planéty. Island toto prestížne prvenstvo získal v roku 2017 a to už po ôsmykrát.“

,,Podľa analytickej platformy Kissmetrics, až 47% spotrebiteľov očakáva, že stránka sa im načíta za 2 sekundy či menej. Prieskum tiež ukazuje, že 40% spotrebiteľov stránku opustí, keď načítavanie trvá viac než 3 sekundy.Spotrebiteľská netrpezlivosť neovplyvňuje iba to, ako rýchlo návštevníci opustia stránku, ktorá má problémy s načítavaním. Má priam ničivé účinky aj na mieru konverzie danej stránky.Je zarážajúce, že už o sekundu pomalšie načítavanie stránky môže znížiť mieru konverzie o 7%. Amazon to zistil už pred niekoľkými rokmi. Každá sekunda načítavania navyše, stojí spoločnosť jeho rozmerov približne $1,6 miliardy (ročne). Prirodzene, v prípade bežného malého podniku nebude stratovosť taká obrovská.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.