Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko krokov prejde priemerný človek za celý svoj život a tiež aj to, koľko percent svetovej populácie majú zelené oči.

 

,,Zo všetkých farebných možností je zelená tou najmenej frekventovanou farbou dúhovky, pričom skutočne výrazný zelený odtieň má iba zlomok obyvateľstva. Vo väčšine prípadov máme akúsi kombináciu viacerých jemných odtieňov zelenej vrátane orieškovej farby. Tak ako v prípade ryšavých vlasov a pehavej pokožky, aj nezvyčajné tóny dúhovky súvisia s vyššie spomínaným génom spolu s 15 ďalšími génmi. A hoci sa farba očí dá ľahko zdediť, nie je vylúčené, že oči vášho potomka nebudú mať s tými vašimi nič spoločné. Medzi vzácne farby taktiež patrí červená, ktorá sa objavuje u ľudí trpiacich vzácnym albinizmom.“

,,Ak sa vám často snívajú sny so sexuálnym podtónom a vy uvažujete, či náhodou nemáte problém, môžete byť pokojní. Podľa najnovšieho prieskumu, ktorý uskutočnila stránka IllicitEncounters.com, sú sexuálne sny úplne bežným javom. Prieskumu sa zúčastnilo tisíc mužov a tisíc žien. Ukázalo sa, že ženy najviac snívajú o sexe s niekým blízkym, väčšinou s nejakým kamarátom, zatiaľ čo muži zas najčastejšie snívajú o sexe so svojou „ex“.Zdá sa teda, že erotické sny sú veľmi časté. Až 93 percent opýtaných tvrdilo, že ich mávajú pravidelne. Viac ako štvrtina ľudí uviedla, že ich má každých pár dní. Expertka na sex a vzťahy Jessica Leoniová vysvetlila, že všetci máme radi erotické sny. Podľa nej odkazujú na naše skutočné túžby. „Ženy oveľa častejšie snívajú o sexe s niekým blízkym, po kom tajne túžia, zatiaľ čo muži radšej prehodnocujú ich najväčšie výhry a predstavujú si minulé sexuálne stretnutia s prvou láskou či inými bývalými partnerkami,“ uviedla. Muži aj ženy rovnako prežívajú neistotu v otázke, či ich partner/ka náhodou nepodvádza. „Muži túžia po skupinovom sexe viac ako ženy a je tiež pravdepodobnejšie, že ich budú prenasledovať minulé sexuálne zlyhania, ako napríklad neschopnosť ‚pustiť sa do toho‘,“ dodala Leoniová.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.