A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorí spoločnosť má viac prevádzkových peňazí ako vláda USA a tiež aj to, koľkokrát týždenne má sex priemerný manželský pár.

 

,,Čiernu farbu milujeme, pretože zoštíhľuje, jednoducho sa kombinuje s ďalšími odtieňmi a hodí sa takmer na všetky príležitosti. Ženy, ktoré veľmi často obliekajú čiernu, rady prezentujú svoje názory a milujú, keď ich dobývajú. Za tým, čo povedia, si pevne stoja a svoje stanoviská väčšinou nemenia. Tou horšou stránkou je, že ženy v čiernej si veľmi rady vytvárajú umelý imidž, a tak je u nich veľmi ťažké poznať, čo je skutočnosť a čo len vymyslená póza pre ostatných. Pamätajte tiež na to, že nadmerné nosenie čiernej farby odsáva z tela energiu, a tak je potrebné občas si obliecť aj nejaké živšie farby.“

,,Chuť na sex sa pomaly stráca s každým jedným orgazmom. Ak sa dostanete s partnerom do fázy vyvrcholenia, zrejme vám i jemu bude dlhšie trvať, kým ho zase zažijete, a to nehovoríme o minútach čakania. Ak sa chcete s chuťou milovať každý deň niekoľkokrát, nemali by ste sa priviesť hneď na začiatku k orgazmu. A ako často je to zdravé? Také číslo neexistuje.“

 

Zdroje 1234567

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.