Existujú len dve skupiny ľudí, tí, ktorí mačky milujú a tí, ktorí mačky nemusia. A dnes vám predstavíme kocúra, ktorý si získa srdcia minimálne tej prvej skupiny ľudí. Zoznámte sa s Bieloruskom – ide o veľmi nezvyčajného kocúra kvôli výzoru. Na sociálnych sieťach má veľmi veľa fanúšikov a ich počet stále rastie.

A nie je ťažké pochopiť prečo má takú pozornosť. Je to minimálne kvôli jeho nezvyčajnému výzoru. Je tiež známy svojou láskou k problémom, ktoré niekedy rád vytvára. Jeho majiteľka Rachel si ho adoptovala pred dvoma rokmi a potvrdila, že to bola láska na prvý pohľad. Od prijatia kocúra Rachel aj naďalej podporuje útulok, z ktorého si ho vzala. Vďaka slávnej tvári Bieloruska robí jeho majiteľka rôzne zbierky pre zvieratá v núdzi.

Bielorusko sa narodil so škuľavými očami kvôli stavu zvanému strabizmus. Našťastie tento stav nespôsobuje tomuto rozkošnému tvorovi žiadne zdravotné komplikácie, ani nie je ovplyvnený jeho zrak. Má rád veci ako každá iná mačka, no majiteľka povedala, že niekedy má rád aj robenie problémov. Bielorusko miluje pozornosť a je veľmi zvedavý. Navyše je z neho už hotová internetová hviezda a účty má nielen na Instagrame, ale aj na Facebooku a tiež na Youtube.

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.