Ak existuje niečo, čo je viac rozkošné ako pes, tak je to pes, ktorý má čo povedať. Zoznámte sa s týmto roztomilým psíkom, ktorý je už známy pre svoje veselé protestné frázy, ktoré nosí napísané na tabuľke a drží ju v papuli.

Caroline, majiteľka psa menom Baboy, povedala, že týmto nápadom sa inšpirovala na instagramových účtoch cudzích ľudí. „Reakcia internetu bola celkom pozitívna. Ľudia, ktorí sa dostanú do kontaktu so mnou mi hovoria, že môj účet u nich vyvolal úsmev,“ uviedla Caroline. „Babi miluje učenie sa nových trikov, hranie so svojimi psími kamarátmi, túlenie sa a samozrejme protestovanie,“ dodala. Caroline povedala, že trávi veľa času s ľudmi posadnutými svojimi psami a to je veľmi užitočné pri tvorbe protestných známok. Baboy má aj vlastný účet na Instagrame, pričom sa mu na sociálnych sieťach celkom darí.

Pozrite si ale teraz fotografie psíka, ktorý nesie na svojich tabuľkách zaujímavé odkazy:
Prestaň predstierať, že si hodil loptu:
Nenechávajte ľudí, aby posudzovali psie výstavy:
Prestaňte so zmenou veľkých hrozieb na menšie:
Štrajk zadku (aj počas dažďa):
Venčite, nebojujte:
Nedôverujte poštárom:
Toalety sú len veľké misky na vodu:
Nebudem obmedzovaný:
Zaštekajte, ak máte radi páchnuce ponožky:
Prestaňte ma obviňovať z vašich záležitostí:
Foto: Boredpanda
Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.